Communications - Lan Kabeltesters

Bij het opleveren van LAN bekabeling is het testen en certificeren crusiaal. Veelal zijn deze kabeltesters slechts kortstondig nodig. Livingston verhuurt deze kabeltesters, geschikt voor Cat.3/4/5/6 en 7. Indien gewenst ook al in combinatie met glasvezelkoppen of een OTDR. Livingston heeft diverse modellen van de bekende A merken zoals Fluke Networks, Ideal en Agilent. Huren geeft u 100% flexibiliteit in het gebruik, waarbij de kosten inzichtelijk en onder controle blijven. Hieronder ziet u een selectie van instrumenten beschikbaar voor de huur en/of lease of eventueel als aankoop. Mocht u het instrument wat u zoekt niet vinden neemt u dan contact met ons op wij helpen u graag bij het vinden van een oplossing.

Fluke OFP-100-M

OptiFiber Pro Multimode OTDR

Fluke CFP-100-S INTL

CertiFiber Pro Singlemode OLTS

Fluke CFP-100-M INTL

CertiFiber Pro Multimode OLTS

Fluke DTX-SFM2

Singlemode Fibre Module 1310/1550nm DTX

Fluke DTX-MFM2

Multimode Fibre Mod (Pair)850/1300nm DTX

Ideal Industries FiberTEK FDX

Singlemode (1310/1550nm) Fiber Test Kit

Albedo Telecom Net.Storm

Hand-Held - 2xGE Interfaces Elec/Opt SFP

AFL Global Noyes M310

Noyes M310 Quad Band OTDR + OPM VFL

Hulp nodig?

Laat ons u helpen, om het product met uw wensen en specificaties te vinden.Vertel ons wat u nodig heeft. »