Spirent Communications - Axon

Spirent Communications - Axon

Network & Application Testing Platform

  • 4 x 1000BASE-T ports
  • 2 x 10 GE SFP+ ports — 10GBASE-SR, 850nm, MMF; 10GBASE-LR, 1310nm, SMF
  • ~ 1U (50.80mm) height x 440mm wide x 261.1mm deep
  • 100-240V AC input, 300W max
  • Network Performance Modeling
  • Network Stress
  • Enterprise Traffic Mix Performance Modeling
  • Network QoS Performance
  • Site to Site Performance
  • Site to Site with SLA Verification
  • Site to Site Application Performance
  • Mixed Protocol IPv4 and IPv6 Performance

Item code: 160381

Stel hier een (technische) vraag over dit product. Uw vraag komt direct bij een engineer terecht.

Naam*
Bedrijfsnaam
E-mailadres*
Telefoonnummer
Opmerkingen*

* Required

Documentation

PDFTaal
 Spirent Communications - Axon - 1

Huur dit product

Startdatum:
Einddatum:
Aantal:
 

Koop dit product

Dit product is niet te koop via onze website. Neem contact met ons op voor eventuele verkoopprijzen.


Laatst bekeken producten

Spirent Communications Axon

Network & Application Testing Platform

Hulp nodig?

Laat ons u helpen, om het product met uw wensen en specificaties te vinden.Vertel ons wat u nodig heeft. »