Viavi (JDSU) - E8123MM

Viavi (JDSU) - E8123MM

Multimode 850/1300nm OTDR module

  • 850 nm and 1310 nm Multimode
  • Dynamic Range 25 dB up to 80 km distance
  • 1.5 m event dead zone
  • For use with the MTS8000 or MTS6000 Mainframes

Item code: 135957

Stel hier een (technische) vraag over dit product. Uw vraag komt direct bij een engineer terecht.

Naam*
Bedrijfsnaam
E-mailadres*
Telefoonnummer
Opmerkingen*

* Required

Documentation

PDFTaal
 Viavi (JDSU) - E8123MM - 1

Huur dit product

Startdatum:
Einddatum:
Aantal:
 

Koop dit product

Dit product is niet te koop via onze website. Neem contact met ons op voor eventuele verkoopprijzen.


Laatst bekeken producten

Viavi (JDSU) E8123MM

OTDR Module 850/1300nm 25/23dB ST/PC

Hulp nodig?

Laat ons u helpen, om het product met uw wensen en specificaties te vinden.Vertel ons wat u nodig heeft. »