Viavi (JDSU) - OLP-87

Viavi (JDSU) - OLP-87

FTTX Power Meter 1310/1490/1550nm,SC-APC

  • Field portable wavelength selective PON power meter with through-mode capability
  • 1310/1490//1550nm wavelengths
  • Burst mode measurement for 1270nm and 1310nm upstream signals
  • High performance broadband power meter with universal adapter interface
  • Data transfer and reote control via USB interface
  • Smart-Reporter software to create customised reports
  • Modern Smartphone-style user interface with touch screen
  • Rugged weather-proof design

Item code: 160178

Stel hier een (technische) vraag over dit product. Uw vraag komt direct bij een engineer terecht.

Naam*
Bedrijfsnaam
E-mailadres*
Telefoonnummer
Opmerkingen*

* Required

Documentation

PDFTaal
 Viavi (JDSU) - OLP-87 - 1

Huur dit product

Startdatum:
Einddatum:
Aantal:
 

Koop dit product

Dit product is niet te koop via onze website. Neem contact met ons op voor eventuele verkoopprijzen.


Laatst bekeken producten

Viavi (JDSU) OLP-87

FTTX Power Meter 1310/1490/1550nm,SC-APC

Hulp nodig?

Laat ons u helpen, om het product met uw wensen en specificaties te vinden.Vertel ons wat u nodig heeft. »