Exfo - FOT-932-12-VFT

Exfo - FOT-932-12-VFT

Optical Automated Test Set 1310/1550nm

  • Bidirectional link-loss and ORL characterization
  • Combines a powerful light source, a power meter, a visual fault locator, a full-duplex digital talk set and a video fiber inspection probe.
  • Ideal for testing FTTx-based cable TV, POTS and high-speed data services
  • Wavelengths : 850 & 1300 nm Multimode / 1310 & 1550 nm Singlemode
  • Measurement range : +10 to -70 dBm
  • 40 Calibrated wavelengths
  • Storage up to 1024 complete tests
  • Battery operation (9 hours)

Item code: 144795

Stel hier een (technische) vraag over dit product. Uw vraag komt direct bij een engineer terecht.

Naam*
Bedrijfsnaam
E-mailadres*
Telefoonnummer
Opmerkingen*

* Required

Documentation

PDFTaal
 Exfo - FOT-932-12-VFT - 1

Huur dit product

Startdatum:
Einddatum:
Aantal:
 

Koop dit product

Dit product is niet te koop via onze website. Neem contact met ons op voor eventuele verkoopprijzen.


Laatst bekeken producten

Exfo FOT-932-12-VFT

Optical Automated Test Set 1310/1550nm

Hulp nodig?

Laat ons u helpen, om het product met uw wensen en specificaties te vinden.Vertel ons wat u nodig heeft. »