Optic Fiber Test

Livingston heeft een brede range aan glasvezel Testers beschikbaar. Of het nu gaat om een eenvoudige optische power meter, een OTDR of een PMD & CD Analyser, Livingston heeft deze apparatuur beschikbaar voor de verhuur of in de lease. Door uw tester te huren of te leasen heeft u maximale flexibiliteit maar houdt u toch de kosten onder controle. Mocht u in dit overzicht niet het instrument aantreffen wat u zoekt laat u het ons dan gerust weten. Samen met u zoeken we graag naar de juiste oplossing

Anritsu MW9076B

Singlemode Mini OTDR 1310 - 1550nm

Exfo FLS-110-03P

1550nm LED Polarised Source

Exfo FLS-300-23BL

Laser Source 1310/1550nm

Viavi (JDSU) MTS-8000

MTS-8000 Mainframe

Viavi (JDSU) E8126HD

OTDR Module 1310/1550nm 42/40dB FC/PC

Sunrise Telecomm SunSet MTT-35AFCU

Mini Single Mode OTDR 1310/1550nm

Viavi (JDSU) E8136HD

OTDR Module 1310/1550/1625nm 42/40/40bB

Viavi (JDSU) OSA-301

High Performance Optical Spectrum Analyser with 10.7G Drop

Viavi (JDSU) E8123MM

OTDR Module 850/1300nm 25/23dB ST/PC

Exfo FTB-200

FTB-200 Portable Mainframe

Viavi (JDSU) E8126VHD

OTDR Module 1310/1550nm 44/44dB FC/PC

Viavi (JDSU) OSA300

OSA-300 1250 to 1650nm OSA

Noyes M200 Quad

OTDR Singlemode and Multimode

Viavi (JDSU) OLS-55/01

Laser Source 1310/1550nm

Anritsu OSA425

Optical Spectrum Analyser 1250-1650nm

Viavi (JDSU) MTS-6000

Portable Mainframe for OTDR Modules

EXFO FTB-5240B

Optical Spectrum Analyser

EXFO AXS-110

Micro-OTDR for LAN/WAN Networks

Exfo FTB-5240

Optical Spectrum Analyser

Viavi (JDSU) E8138VLR49

OTDR Module 1310/1490/1550nm 45/42/43dB

Exfo FTB-5500B

PMD Analyser

Exfo FTB-5800

Chromatic Dispersion module

Exfo FOT-932-12-VFT

Optical Automated Test Set 1310/1550nm

Viavi (JDSU) E8123SRL

Short Range 24/24dB 850/1300nm OTDR

Viavi (JDSU) E8126LR

OTDR Module 1310/1550nm 43/41dB FC/PC

Exfo LFD-202

Live Fiber Detector

Exfo FTB-5700

Single Ended PMD/CD Analyser Module

Viavi (JDSU) E8126VLR

Very Long Range 45/43dB 1310/1550 OTDR

Viavi (JDSU) E8146SRL

Short Range OTDR 850/1300/1310/1550nm

Viavi (JDSU) OLS-6

Optical Laser Source 1310/1550nm SC/PC

Viavi (JDSU) E4126LM

OTDR Module 1310/1550nm 34/32dB

EXFO FTB-5240S

OSA w/Polarization Controller

EXFO FTB-7300E

SM OTDR Module 1310/1550nm 39/37dB

Viavi (JDSU) OLP-35

OLP-35 Optical Power Meter +10dBm

Viavi (JDSU) OSA-500R

High performance DWDM & ROADM OSA

Exfo FTB-7600E

SM OTDR Module 1310/1550nm 50dB c/w VFL

Viavi (JDSU) OMK-36P

OMK-36P Loss Test Set 850/1300/1310/1550

Viavi (JDSU) OMK-35P

OMK-35P Optical Loss Test Set 1310/1550

Viavi (JDSU) E4146QUAD

MM/SM 850/1300/1310/1550nm OTDR Module

Exfo FTB-1

Modular Mainframe

Viavi (JDSU) OLS-36

OLS-36 Laser Source 850/1300/1310/1550nm

Viavi (JDSU) OLP-35

-65 to +10dBm Optical Power Meter

Exfo FTB-720

SM OTDR, 1310/1550 nm, 36/34 dB

Viavi (JDSU) OSA-110M

Compact Full-Band Optical Spectum Analyzer

Viavi (JDSU) E4126LM

Last Mile Range 1310/1550nm OTDR Module

YOKOGAWA AQ1200A

AQ1200A OTDR Singlemode 1310/1550nm

Noyes OFL280-100U-ENG

Handheld OTDR 1310/1550nm

AFL Global M210 Quad

Multifunction Micro Quad Band OTDR

Fluke OFP-100-Q

OptiFiber Pro Quad OTDR

Viavi (JDSU) 4126LA

1310/1550nm LA OTDR Module

Fluke CFP-100-M INTL

CertiFiber Pro Multimode OLTS

Fluke CFP-100-S INTL

CertiFiber Pro Singlemode OLTS

Fluke CFP-100-Q INTL

CertiFiber Pro Quad OLTS

Fluke Networks OFP-CFP-QI INTL

Fiber Multimode and Singlemode Test and Troubleshooting Kit

Viavi (JDSU) OLP-87

FTTX Power Meter 1310/1490/1550nm,SC-APC

AFL Global Noyes M310

Noyes M310 Quad Band OTDR + OPM VFL

Fluke MultiFiber Pro

Optical Power Meter and Fiber Test

Exfo FTB-2 Pro

FTB-2 2-slot PRO Modular mainframe

Anritsu MU9090 mini OTDR

High-end OTDR performance in a pocket-size package

Viavi (JDSU) OSA-610

High resolution Optical Spectrum Analyser 10/40/100 and 400 G

EXFO MaxTester 940

Fiber Certifier OLTS

Hulp nodig?

Laat ons u helpen, om het product met uw wensen en specificaties te vinden.Vertel ons wat u nodig heeft. »