Data Cabling

Livingston heeft een groot assortiment aan LAN kabel testers beschikbaar. Of het nu gaat om een eenvoudige Cat.5 kabel tester om een uitgebreide configuratie voor Cat.7 inclusief glasvezelkoppen, Livingston heeft deze apparatuur beschikbaar voor de verhuur of in de lease. Door uw tester te huren of te leasen heeft u maximale flexibiliteit maar houdt u toch de kosten onder controle. Mocht u in dit overzicht niet het instrument aantreffen wat u zoekt laat u het ons dan gerust weten. Samen met u zoeken we graag naar de juiste oplossing

Fluke DTX-1800

Cable Analyzer

Fluke DTX-MFM2

Multimode Fibre Mod (Pair)850/1300nm DTX

Fluke DTX-SFM2

Singlemode Fibre Module 1310/1550nm DTX

Ideal Industries Lantek 7G

LAN Tester Cat 6

EXFO AXS-110

Micro-OTDR for LAN/WAN Networks

Ideal Industries LanTEK II 1000

LanTEK II-1000MHz CAT6/7 Cable Certifier

Ideal Industries FiberTEK FDX

Singlemode (1310/1550nm) Fiber Test Kit

Fluke OFP-100-M

OptiFiber Pro Multimode OTDR

Fluke OFP-100-Q

OptiFiber Pro Quad OTDR

Fluke DSX-5000 INTL

1GHz Versiv Cable Analyser

Fluke CFP-100-M INTL

CertiFiber Pro Multimode OLTS

Fluke CFP-100-Q INTL

CertiFiber Pro Quad OLTS

AFL Global Noyes M310

Noyes M310 Quad Band OTDR + OPM VFL

Hulp nodig?

Laat ons u helpen, om het product met uw wensen en specificaties te vinden.Vertel ons wat u nodig heeft. »