Test- & Meet apparatuur kopen

CPODUTCHBANNER
CPO

Koop (gebruikte) Test & Meet apparatuur tegen aantrekkelijke prijzen!

Zoekt u meetapparatuur en heeft u slechts een beperkt budget, dan is het aanschaffen van Quality Used Test Equipmentvan Livingston een goede optie. Goed onderhouden en gekalibreerde meetapparatuur dat geselecteerd is door onze specialisten uit ons eigen inventaris.

Livingston en Microlease CPO-apparatuur is gebruikte apparatuur vanaf £1.000 (€1.200) die onze, uit 23 punten bestaande, kwaliteitscontrole heeft doorstaan en waarop wij 12 maanden garantie bieden.

AC & DC Power Analysers

 

Dent Instruments Elite Pro

Elite Pro XC Energy Logger

Fluke 435

Logging Power Quality Analyser

Digital Oscilloscopes

Keysight / Agilent MSOS104A

Infiniium S Series 1 GHz 4 channel

Tektronix MSO3014

Mixed Signal Oscilloscope

Tektronix TDS5034B

Digital Oscilloscope 4 Channel 350 MHz

YOKOGAWA DLM2054

Mixed Signal Oscilloscope 500MHz 4+8Ch.

General Purpose Instruments

Keysight / Agilent 33250A

Arbitrary Waveform Generator 80MHz

Keysight / Agilent 53181A

Frequency Counter 225MHz 10 digits

Power Supplies

Keysight / Agilent 6624A

System Power Supply. 40 W. 4 outputs

Pacific Power Source 120ASX

2,000VA 15-1,200 Hz

RF Network Analysers

Keysight / Agilent 8753E

Vector Network Analyser/Time Domain Analysis/Harmonic Measurements (30kHz - 6GHz)

Keysight / Agilent E5071C

Network Analyser 4 Port 100kHz to 8.5GHz

Keysight / Agilent N9918A

FieldFox Handheld Microwave Combination Analyzer, 26.5 GHz

Rohde & Schwarz ZNB20

ZNB20 4-Port VNA 100kHz - 20GHz

Rohde & Schwarz ZND Vector Network Analyzer

ZND VNA 2-ports, 100 kHz - 4.5 GHz

RF Power Meters & Voltmeters

Keysight / Agilent N1912A

P-series Dual Channel Power Meter

RF Signal Generators

Keysight / Agilent E4438C

ESG 4GHz ESG Vector Signal Generator

Keysight / Agilent E8257D

CW and Analogue Signal Generator 250kHz-40GHz

Keysight / Agilent E8267D

PSG vector signal generator

Keysight / Agilent N5171B

EXG X-Series RF Analog Signal Generator

Keysight / Agilent N5172B

EXG X-Series RF Vector Signal Generator

Rohde & Schwarz SMW200A

Vector Signal Generator

Spectrum Analysers

Anritsu MS2668C

Spectrum Analyser 9kHz to 40GHz

Anritsu MS2711E

100kHz-3GHz Spectrum Analyzer

Keysight / Agilent E4407B

Spectrum Analyser 9kHz-26.5GHz

Keysight / Agilent N9010A v2

26.5GHz EXA Spectrum Analyzer

Keysight / Agilent N9030A

PXA Signal analyzer, 3Hz-50GHz

Rohde & Schwarz FSH3

Spectrum Analyser (100kHz - 3GHz)

Rohde & Schwarz FSL6

9 kHz - 6 GHz Spectrum analyzer w/Tracking

Rohde & Schwarz FSU8

Spectrum Analyser (20Hz - 8GHz)

LAN Cable Test

Fluke DSX-5000 INTL

1GHz Versiv Cable Analyser

Fluke DTX-1800

Cable Analyzer

Fluke DTX-MFM2

Multimode Fibre Mod (Pair)850/1300nm DTX

Fluke DTX-SFM2

Singlemode Fibre Module 1310/1550nm DTX

Fluke Networks OF-500

Optifiber Certifying OTDR Multimode 850/1310nm

Megger TDR2000

Cable Fault Locator (monochrome)

Transmission Tester

Consultronics PUMA 4200E

Puma E1 Telecom Analyser

Exfo FTB-1

Modular Mainframe

Fluke Optiview XG

OPTIVIEW XG, NETWORK ANALYSER 10G WiFi

Trend Communications Unipro GbE

1-port 10/100/1000 Ethernet Tester

Viavi (JDSU) DSAM6300

XT Color DSAM DOCSIS 3.incl GigE option

Viavi (JDSU) MTS-5800

Handheld Network Tester

XDSL

Exfo MaxTester 635

Copper/ADSL/VDSL Tester

Spirent Communications TECH-X Flex V1

ADSL/VDSL2 & Copper Tester

Viavi (JDSU) MTS-4000

ESAM with T-BERD 4000 with VoIP and WLAN

Viavi (JDSU) SmartClass TPS - Sliver Package

SmartClass TPS VoIP Silver Package

Dispersion Test Equipment

Exfo FLS-5834

Light Source for PMD CD System

Exfo FTB-5500B

PMD Analyser

Exfo FTB-5800

Chromatic Dispersion module

Viavi (JDSU) E81MRDISPAP

Medium Range ODM module for PMD/CD/AP

Fusion Splicers

Fujikura FSM-12S

FTTH Splicer FSM-12S

Fujikura FSM-60S

FSM-60S Fusion Splicer

Fujikura FSM-70S

70S - Core Alignment Fusion Splicer

Furukawa S178A

S178A Fusion Splicer

SUMITOMO T-25ES-LC

Optical Fusion Splicer T-25

SUMITOMO T-39

Fusion Splicer

Sumitomo T-71C

T-71C Fusion Splicer kit, incl. cleaver

Optical Loss Test

Viavi (JDSU) FIT-82P01-Pro

OLP-82 PRO Kit w/o Source

Viavi (JDSU) OLA-15.

Optical Attenuator 1310/1550nm

Viavi (JDSU) OLP-87

FTTX Power Meter 1310/1490/1550nm,SC-APC

Viavi (JDSU) OLT-55

Optical Loss Test Set 1310/1550nm

Viavi (JDSU) OMK-38P

Dual-wavelength singlemode optical test kit

Optical Spectrum Analysers

Anritsu MS2668C

Spectrum Analyser 9kHz to 40GHz

Anritsu MS2711E

100kHz-3GHz Spectrum Analyzer

Keysight / Agilent E4407B

Spectrum Analyser 9kHz-26.5GHz

Keysight / Agilent N9010A v2

26.5GHz EXA Spectrum Analyzer

Keysight / Agilent N9030A

PXA Signal analyzer, 3Hz-50GHz

Rohde & Schwarz FSH3

Spectrum Analyser (100kHz - 3GHz)

Rohde & Schwarz FSL6

9 kHz - 6 GHz Spectrum analyzer w/Tracking

Rohde & Schwarz FSU8

Spectrum Analyser (20Hz - 8GHz)

Optical Time Domain Reflectometers

Anritsu MT9083A

Access Master

Exfo FTB-1

Modular Mainframe

Exfo MAX-730B-M2-EA-EUI-91-RF

1310/1550/Filtered 1625nm Singlemod OTDR

Viavi (JDSU) E8126HD

OTDR Module 1310/1550nm 42/40dB FC/PC

Viavi (JDSU) E8136B

1310/1550/1625nm 40dB OTDR Module

Viavi (JDSU) MTS6000A-1004

10Gig SDH/Sonet Tester + Ehternet, Fiber Channel and OUT

Cable & Antenna Analysers

Anritsu S331D

Sitemaster 1 port 25MHz to 4000MHz

Keysight / Agilent N9912A

6GHz FieldFox RF analyzer

Rohde & Schwarz ZVH8

Handheld Cable and Antenna Analyzer

Viavi (JDSU) JD724C

CellAdvisor Cable and Antenna Analyser

Viavi (JDSU) JD725A

CellAdvisor Cable and Antenna Analyzer

Digital Mobile Test Sets

Aeroflex 6113

Digital Radio Test Set GSM

Rohde & Schwarz CMW500

Wideband Radio Communication Tester